Otel POS Sistemleri

   Para, bilgi, zaman ve işgücü kaybını ortadan kaldıran işletme içindeki satışa yönelik tüm hareketleri kontrol altına alan bir sistemdir. Denetim dışı hareketlerin, kaçakların, ortadan kaldırılıp verimlilik artışının sağlanması hedeflenmiştir. Bu amaca yönelik tasarımlanan taşınabilir el terminalleri ve sabit pos cihazları sayesinde kağıt kalem kullanmadan sadece ürün kodlarının cihazlara girilmesi ve TOM a dokunularak tahsil edilmesi sayesinde sipariş alımı ve tahsilatı bir anda tamamlanır. İşletme içinde nakit para kullanılmaması; servis elemanlarının ürün kodu dışında fiyat bilmesine gerek kalmaması her türlü kötü niyeti engellendiği gibi gereksiz şüpheleri de elimine etmiş olur.


Beach - Aquapark Sistemleri

   Kontrollü giriş-çıkış  yapılan işletmelerde para, bilgi, zaman ve işgücü kaybını ortadan kaldıran ve  satışa yönelik tüm hareketleri denetim altına alan bir sistemdir. Bu amaca yönelik tasarımlanan taşınabilir el terminalleri ve sabit pos cihazları sayesinde kağıt kalem kullanmadan sadece ürün kodlarının cihazlara girilmesi ve TOM a dokunularak tahsil edilmesi sayesinde sipariş alımı ve tahsilatı bir anda tamamlanır. İşletme içinde nakit para kullanılmaması, anlık stok düşümü, yapılan her hareket ile ilgili detay raporların alınması tüm kaçakları önlediği gibi işletmeciye yön göstermektedir.


Restoran-Bar  POS Sistemleri               

   Restoran POS sistemi, daha iyi, daha kaliteli ve hatasız hizmet vermek isteyen işletmeler için hazırlanmıştır. Tüm siparişler kullanımı kolay olan El Terminalleri ile alınır. Terminaldeki sipariş bilgileri radyo sinyali ile otomatik olarak bilgisayara aktarılır. Aynı anda mutfak veya barla ilgili sipariş bilgileri de otomatik olarak birimlerdeki yazıcılardan fiş olarak çıkar. Böylece birimler arası anlaşmazlıklar ortadan kalkar ve hızlı ve doğru hizmet verilmesi sağlanır.Gün sonu alınan ayrıntılı bilgisayar raporları ile (stok, satış-hasılat, performans... ) hizmet kalitesini arttıracak önlemler kolayca alınır.Maliyeti yüksek olan insan gücü ve zaman kaybı ortadan kalkar, verimlilik artar, denetim tam olarak sağlanır.


Okul Otomasyon Sistemleri

   Okul içerisindeki faaliyetlerin tamamını elektronik olarak kontrol altına alan sistemdir.Yemekhanede ve Kantinde nakit kullanmadan turnikeler ve  elektronik para (TOM) ile alışveriş yapılması öğrencilerin para taşıma külfetini ve riskini ortadan kaldırır ve  kısa teneffüs sürelerindeki alış verişler de hızlanır. Detaylı öğrenci raporları ile velilere öğrencilerin beslenme alışkanlıkları, para harcama miktar ve şekilleri hakkında detaylı bilgi verilir. Kantin ve yemekhane bazındaki ayrıntılı satış ve stok raporlarıyla da gelirler ve stok düzenli ve eksiksiz olarak takip edilir. Kütüphane ve diğer sosyal faaliyet alanlarının da otomasyona dahil edilmesiyle öğrencilerin alışkanlıkları ve faaliyetler ile ilgili istatistiksel bilgiler elde etmek mümkündür


Elektronik Kese, Otomat Sistemleri

   Otomat Elektronik Para Sistemi, bozuk para sağlama ve süratli değişen madeni para cinsine göre madeni para mekanizmalarını ayarlama sıkıntısına katlanmadan, satış imkanı sağlayan sistemdir. İster soğuk içecek, ister sıcak içecek olsun, Tom anahtarınızla sadece anlık dokunuş ile içeceğinizi almanız sağlanmaktadır. İşletmelerde bu sayede personel kullanarak içecek servisi yapmak kültürü değişmektedir. Özel olarak hazırlanan satış TOM anahtarlıkları ve el bilgisayarı ile , işletme içerisinde personel Tom anahtarlıklarına kredi yüklem işlemi yapılmaktadır.Her kredi yüklem işlemi kayda alınarak gün sonu raporu verilmektedir.